Regulamin

Adminforum
Site Admin
Posty: 20
Rejestracja: śr mar 17, 2021 5:06 pm

Regulamin

Post autor: Adminforum »

Dokładnie zapoznaj się z treścią niniejszego regulaminu zanim zaczniesz dodawać nowe posty na naszym forum.
Rejestrując się na Forum info.ponadczasowe.eu akceptujesz w całości i bez zastrzeżeń ten Regulamin i zobowiązujesz się go przestrzegać.

Regulamin forum http://www.info.ponadczasowe.eu/

1.Forum info.ponadczasowe.eu służy wymianie poglądów, doświadczeń i informacji w tematach, które nas interesują.

2.Forum nie bierze odpowiedzialności za treści prezentowane tu przez jego użytkowników. W szczególności Forum info.ponadczasowe.eu nie odpowiada za skutki zastosowania się przez kogokolwiek do porad, opinii i informacji udzielanych przez użytkowników, a te są ich wyłącznymi, prywatnymi i osobistymi poradami, opiniami i spostrzeżeniami.

3.Korzystanie z forum jest bezpłatne. Każdy zarejestrowany użytkownik może umieszczać na forum swoje wypowiedzi, z zachowaniem zasad tego Regulaminu.

4.Nazwa/login użytkownika forum nie może wskazywać na żadną firmę, która nie szanuje podstawowych praw i wolności człowieka. Nazwa użytkownika nie może być również wulgarna, ani niezrozumiała do odczytania. Takie konta będą usuwane bez ostrzeżenia.

5.Wypowiedzi użytkowników są przechowywane przez Forum info.ponadczasowe.eu i będą z niego usuwane tylko i wyłącznie w uzasadnionych sytuacjach, po kontakcie z administracją forum.

6.Zabronione jest umieszczanie na forum wypowiedzi, które naruszają obowiązujące prawo, a w szczególności zawierają treści lub materiały pornograficzne, nawołujące do nienawiści, nietolerancji, dyskryminacji z jakiejkolwiek przyczyny, dotyczą usług i produktów, których obrót jest zakazany prawem, są wulgarne, agresywne, obsceniczne lub sprzeczne z dobrymi obyczajami, naruszają dobra osobiste innych osób.

7.Na Forum info.ponadczasowe.eu można w odpowiednich działach umieszczać przekierowania do innych polecanych stron, przy czym:

*Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej,
niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach


*Użytkownikom nie wolno umieszczać na forum wyłącznie postów zawierających odnośniki.Jeśli w każdym kolejnym poście użytkownika będzie się znajdował link - co najmniej co drugi zostanie usunięty, a użytkownik zablokowany!

*Link w stopce nie może się pojawić wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów na forum.

Użytkownicy łamiący tą zasadę będą blokowani, a linki z ich postów będą usuwane, lub posty takie kasowane w całości.

8.Naruszenie postanowień punktu 5 będzie skutkowało trwałym i natychmiastowym usunięciem użytkownika z forum, wraz z usunięciem nieregulaminowych wypowiedzi. Notoryczne łamanie regulaminy będzie skutkowało zbanowaniem użytkownika i usunięciem z forum jego konta i wszystkich wypowiedzi.

9.Forum info.ponadczasowe.eu zastrzega sobie prawo do zamykania, przerywania lub zmiany każdego wątku i pojedynczych wypowiedzi na forum, jeśli naruszają ten regulamin, a także do przenoszenia wypowiedzi niezwiązanych z tematem, w którym zostały umieszczone do odpowiedniego działu.

10.Ostateczną decyzję w sprawach spornych co do zamieszczonych przez użytkownika treści podejmuje administrator